Kinect sensorius

101,36 €
5 1
,
5/ 5
Su mokesčiais

Kinect sensorius skirtas Xbox 360 S ir Xbox 360 E konsolėms

Garantija 12 Mėn

Kiekis
Išparduota

Galite užsisakyti:1 vnt. šio produkto
 

Didžiausias PS4 ir Xbox One žaidimų pasirinkimas mažomis kainomis. Kainos galioja tik užsakant internetu.

 

Prekes pristatome sekančią darbo dieną.

 

Atsiskaityti galite bankiniu pavedimui, per Paypal arba banko kortele.

 

Saugiam apsipirkimui naudojamas SSL sertifikatas

 

Pamirškime klaviatūrą ir pultelį! Šias pramogas teks valdyti visu kūnu. 

Dar niekada nebuvo taip paprasta pradėti žaisti. Jokių laidų, pelių, klaviatūrų ar valdymo pultelių, nereikės atsiminti jokių mygtukų ar jų sekų. Su naujausiu kompanijos „Microsoft“ įrenginiu „Kinect“ žaidimams valdyti pakaks tik rankų, kojų, trupučio fantazijos ir daugybės geros nuotaikos. Na ir, žinoma, žaidimų kompiuterio (konsolės) „Xbox 360“. Žaisdami tikrai neatrodysime solidžiai – čia teks šokinėti, bėgti, mojuoti rankomis, tupinėti ir elgtis juokingai. „Computer Bild Lietuva“ išbandė šį naują įrenginį ir čia pateikia savo verdiktą – ar iš tiesų smagu žaisti be pultelio.

Kaip veikia „Kinect“?
„Kinect“ – tai išvaizdus prietaisas, kurį statome netoli televizoriaus. Jį sudaro keletas jutiklių bei kamerų, kurios fiksuoja mūsų judesius ir perkelia juos į žaidimą.

1 Kairysis sensorius kambaryje paskleidžia nematomos (ir nepavojingos sveikatai) infraraudonos šviesos pluoštą. Nuo mūsų bei kambaryje esančių daiktų atsispindėję spinduliai patenka atgal į „Kinect“.
2 Šiuo jutikliu „surinkta“ šviesa yra apdorojama įrenginyje – pagal šią informaciją sudaromas trimatis žaidėjo vaizdas. Tada „Kinect“ nustato 20 žaidėjo kūno taškų – pagal juos sukuriamas atvaizdas ekrane ir sekami mūsų judesiai. Šie taškai išsidėstę taip: po vieną – galvai ir kaklui, po keturis – abiems rankoms ir korpusui bei po tris – abiems kojoms.
3 Fotokamera žaidimo metu fotografuoja ir filmuoja žaidėjus – vaizdai gaunasi išties įspūdingi ir linksmi. Kai užsimirštame ir atsipalaiduojame, mūsų mimika ir gestai tampa verti publikuoti internete. Po žaidimo partijos nufilmuotą ir nufotografuotą medžiagą galime įkelti į internetą, pvz., į socialinį tinklą „Facebook“. Jei to nenorime – galime visus vaizdus ištrinti. Netrukus parduotuvėse turėtų pasirodyti specialūs pliušiniai žaislai, skirti žaidimui „Kinectimals“ – kamera nuskaito ant jų esantį kodą ir žaisliuką jau matome ekrane.
4 Keturi paslėpti mikrofonai užtikrina kokybiško garso įrašymą. Juk „Kinect“ valdyti galime ir balsu. Tiesa, kol kas lietuviškai to daryti nepavyks, įrenginys atpažįsta nurodymus anglų kalba. Mikrofonais taip pat nustatomas žaidėjo atstumas nuo „Kinect“ bei jie naudojami bendraujant internetu.
5 Stovelyje yra keletas valdymo varikliukų, kurie pasuka „Kinect“ taip, kad jame esančios kameros bei jutikliai kuo tiksliau perkeltų žaidėjo atvaizdą į televizoriaus ekraną.

Kiek žaidėjų gali žaisti su „Kinect“ vienu metu?
„Kinect“ gali perkelti į žaidimą dviejų žmonių judesius. Tuo pat metu akyla konsolės priedo akis gali sekti dar keturis savo eilės laukiančius žaidėjus, kurie tiesiogiai nedalyvauja rungtyse. Ši galimybė praverčia žaidžiant kai kuriuos komandinius žaidimus, pvz., boulingo takelyje besivaržant trims žaidėjų poroms. Po kiekvieno turo komandos tiesiog apsikeičia vietomis: kol viena pora bando pasiekti kiek galima geresnį rezultatą, kitos eina pailsėti. Iš viso „Kinect“ gali atpažinti net devynis skirtingus žmones, atsiminti jų vardus bei „avatarus“.

Ar „Kinect“ veikia su visomis „Xbox 360“ konsolėmis?
Taip. Tačiau geriausia būtų rinktis naują „Xbox 360 S“ modelį. Mat jis turi lizdą, prie kurio jungiamas „Kinect“ maitinimo laidas. Žaidžiant su senesnėmis konsolėmis, maitinimo laidą teks jungti tiesiogiai į elektros tinklą.

Kam skirtas „Kinect“?
Su „Kinect“ gali pramogauti ir jaunas, ir senas. Įrenginys gana tiksliai atpažįsta žaidėjų judesius ir perkelia juos į ekraną. Patarimas: judėkime taip, kaip mums liepia žaidimo konsolė. Jos apgauti nepavyks. Pamirškime triukus, kuriuos galime krėsti su „Xbox“ konkurente „Wii“. Pastarajai konsolei skirtas judesius atpažįstantis pultelis („Wii Nunchuk“), žaidžiant sportinius žaidimus, nepastebi, jog mes sėdime patogiai įsitaisę ant sofos. Be tikslių ir energingų judesių „Kinect“ žaidimų įveikti tikrai nepavyks.

 

2014-02-10